kişiye özel eğitim

Türkiye'nin heryerinde, sürekli eğitim için varız

Sağlık için Pilates

Temel İnançlarımız

Zihin ve Beden Bütünlüğü

Joseph Pilates, Contrology adını verdiği bu antrenman sistemini yaratırken en çok üzerinde durduğu konulardan biri; Akıl, zihin ile bedenin birlikte çalışmasının önemi.

Güçlü Kaslar

Vücudumuzda 530 dan fazla kas bulunmakta. Pilates bu kadar çok kası çalıştırabilecek belkide tek antrenman sistemidir. Özellikle kullanılan ekipmanlar daha fazla kasımızı çalıştırmak için geliştirilmiştir.

Azalan Stres

Bütün gün arabada, işte ya da evde oturmak ve az hareketle gelen hem fiziksel hem de zihinsel stresi Pilates ile atabilirsiniz. Kaslarınızın çalışmaya ihtiyacı olduğu kadar rahatlamaya da ihtiyacı olduğunu unutmayın. 

Ağrısız Yaşam

Boyun, sırt, bel, diz ağrılarınızla yaşamak zorunda değilsiniz. Sadece ilk dersin sonunda bile ağrılarınızın azaldığını ve zamanla hiç ağrınız kalmadığını göreceksiniz. 

Sağlıklı Vücut

  Dünyanın şaşkına döndüğü Fasya aslında bütün vucudumuzu içten saran bir bağ dokudur, bu doku ancak pilates gibi sporlar ile güçlenir ve sağlıklı olur. Son 10 senede öğrenilen bilimsel sonuçlar pilatesin önemini arttırıyor.

Uzun Omurga

24 Adet omuru olan bir insanın, her bir omur arasını 1mm açması sonucunda olacak boy uzaması ve bu omurların arasından geçen sinirlerin ne kadar rahatlayacağını bi düşünelim... Bir de tersi durumda, sürekli ağarlık altında kalan bir insana bu omurgalarının arasında neler oluyor bunu düşünelim... 

Deneme eğitimi almak istediğiniz stüdyoyu seçip bilgilerinizi girerek şimdi başvuru yapabilirsiniz.

POLESTAR PİLATES İŞKULELERİ LEVENT - AKIN SAATÇİ
POLESTAR PİLATES TÜRKİYE Merkez – ETİLER – AKIN SAATÇİ
POLESTAR PILATES İZMİR ALAÇATI BEACH RESORT – AKIN SAATÇİ
POLESTAR PİLATES - KOZYATAĞI
POLESTAR PILATES ANTALYA – KONYAALTI
POLESTAR PILATES KIBRIS – LEFKOŞA