runity

Türkiye'nin heryerinde, sürekli eğitim için varız

"Runity, dünyadaki son bilimsel verileri ve teknolojik gelişmeleri kullanarak koşu deneyimini geliştirmek için bir araya gelmiş, hareket ve koşu tutkunu profesyoneller topluluğudur."
 
RUNITY DENEYİMİNİ ÖĞRENCİ OLARAK YAŞAYABİLİR YA DA EĞİTİMLERE KATILARAK KENDİNİZ ÖĞRENCİLERİNİZİ YETİŞTİREBİLİRSİNİZ.

Runity , sadece “90 dakikalık özel seans” sonunda 5k 10k ya da maraton performansınızı arttıracak.

 

Runity

Daha önce hiç koşmadınız ama koşuya Başlamak istiyorsunuz

Runity derslerine gelen öğrenciler daha önce hiç koşmadılar ise önce koşunun doğru tekniğini öğrenecekler. 1 özel ders sonunda hem metronom, hem de müzik yardımıyla aslında koşunun ne kadar kolay ve eğlenceli olduğunu kavrayacaklar. Bunu yaparken de sakatlıklardan uzak kalacaklar. 

Yüksek Performans ile koşanlar

Profesyonel ya da amatör koşu ile ilgilenen kişilerin bir noktadan sonra artık daha iyi dereceler almaları zorlaşır. Runity size ihtiyacınız olan o ekstra adımı atmak için gerekli teknik yardımı ve antrenman programını sağlayacak. 

 

Koşmuş, sakatlanmış ve tekrar koşuya dönmek isteyenler

Amacımız doğru koşu tekniği ile daha önce sakatlanan yer ya da yerleri korumak ve de yapılan mat egzersizleri ile bu bölgeleri kuvvetlendirmek. Performans düzeyi ne olursa olsun, herkesi mutlu koşu severler topluluğumuza davet ediyoruz.

Antrenörler için

Hemen Şimdi Runity Eğitimine Katıl

1 Derste koşmanızı düzeltin!

İlk seans 90 dakika seansın başında katılımcının koşarken videosu çekilmektedir. Seans sırasında yapılan farklı antrenmanlar ve verilen bilgiler sonucunda seans sonunda öğrencinin videosu tekrar çekilir ve aradaki farkı öğrenci kendisi izler.

Runity Run!

Runity, dünyadaki son bilimsel verileri ve teknolojik gelişmeleri kullanarak koşu deneyimini geliştirmek için biraraya gelmiş, hareket ve koşu tutkunu profesyoneller topluluğudur.

Kendinizi izleyin

Her ders öncesi hocalar öğrencilerin koşularını videoya çeker, dersin sonunda tekrar videoya çekilir ve özel karşılaştırma programında öncesi sonrası olarak farklara bakılır

Koşucular için

Kolay Antrenman Yönetimi

Artık mevcut koşu tekniğiniz ve kondisyonunuzla size destek olabilecek, kendi koşu antrenörünüze sahip olabilir, Runity antremanları sayesinde sakatlıklarınızı önleyerek, hedeflerinize başarıyla ulaşabilirsiniz.

Hemen şimdi Runity eğitimi için kaydolun