yeni kariyer

Türkiye'nin heryerinde, sürekli eğitim için varız

Yeni Kariyer

Vizyonumuz: Çalışanlarına değerli olduklarını hissettiren, ortak bir kültür oluşturan, yenilikçi, sürdürülebilir ve Türkiye’de en çok tercih edilen Pilates Stüdyoları'ndan olmaktır. Amacımızı ise Polestar Pilates değerlerini benimseyen, okulumuzun dinamizminin gerektirdiği yetkinliklere sahip, öğrenci ve eğitmen önemini bilen, öğrenme ve gelişmeye istekli, yüksek performansı uzun dönemli sürdürebilen çalışanları Pilates stüdyolarına kazandırmak, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına olanak tanımak olarak belirtebiliriz.

Polestar Pilates Türkiye olarak Host Site‘larımızın ve eğitmenlerimizin eğitimleri ile gelişmesine önem veriyoruz. Stüdyolarımızı ve Polestar Pilates eğitimlerini almış eğitmenlerimizi desteklemekteyiz. Polestar Pilates eğitimlerine katılan bir Pilates eğitmeni Türkiye içinde bulunduğu ilde Polestar Pilates Stüdyoları'nda veya yurt dışında bulunan stüdyolarda staj ve iş imkanlarına kavuşmaktadırlar.

Yeni bir Kariyer için şimdi sıra sizde!

Siz de Polestar Pilates eğitimi aldıysanız; staj ve iş imkanları için lütfen iletişim bölümümüzden bilgi almak istediğiniz konu kısmında istediğiniz alanı doğru olarak seçerek bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sizlere en kısa süre içinde dönüş yapacağız.